STEMA - LOGO

dane firmy

 

 

MEBLE PRACOWNICZE:  IDEA NOVA  MEBLE PRACOWNICZE
SYSTEM IDEA NOVA

- Zdjęcia i opis systemu
   
   
- Bryły mebli
- Opis techniczny
- Kolorystyka płyt


WYBIERZ INNY SYSTEM MEBLI PRACOWNICZYCH

IDEA NOVA - ZDJĘCIA I OPIS SYSTEMU

ABY POWIĘKSZYĆ PROSIMY KLIKNĄĆ NA ZDJĘCIU

 

 

 

 

 

 

     

 

Meble IDEA NOVA to kolejne generacja systemu mebli pracowniczych. Biurka i stoły systemu IDEA NOVA oparte są na modułowych stelażach metalowych oraz blatach kształtowych z płyt melaminowych. Pozwoli to Państwu na tworzenie olbrzymiej ilości rozwiązań przestrzeni pracy.       
  
MATERIAŁY
  
Meble IDEA NOVA wykonane są z płyt DSP o grubości 25 i 18 mm pokrytych melaminą w szerokiej gamie kolorów. Wszystkie krawędzie elementów wykończone są na gorąco taśmą PCV. Ściany tylne mebli wykonane są z HDF (gr. 3 mm) w kolorze białym i czarnym lub płyty DSP (gr. 18 mm) w kolorze mebli. Do konstrukcji stołów i biurek użyto również stelaży metalowych produkcji krajowej oraz importowanych z Włoch.

  
STOŁY I BIURKA

  
Blaty i nogi wykonane są z DSP o grubości 25 mm w melaminie. Nogi wyposażone są w charakterystyczne regulatory w wykończeniu chrom. Panele przednie wykonane są z DSP (gr.18 mm). Ponadto meble występują w dwóch opcjach na stelażach metalowych. Opcja pierwsza oparta jest na stelażu rurowym Ø 60 mm, a druga na stopach włoskich. Wszystkie elementy metalowe konstrukcji malowane są farbami proszkowymi na kolory: RAL 9006 (aluminium),RAL 9005 (czarny), RAL 7012 (szary). Dostawki pomocnicze i konferencyjne montowane są do biurek za pomocą łączników metalowych. Wyposażone są w nogi podpierające proste i stożkowe.

  
KONTENERY I POMOCNIKI

  
Kontenery i pomocniki, podobnie jak stoły, wykonane są z DSP o grubości 25 i 18 mm. Wyposażone są w system szuflad On Side II z tworzywa PP szwedzkiej firmy PLASTUNION lub w opcji: szuflady wykonane z płyty DSP. Wszystkie kontenery zamykane są na zamek centralny. Posiadają kółka jezdne z miękkim bieżnikiem, który zabezpiecza podłogi przed zarysowaniem i ułatwia przesuwanie.

  
SZAFY, REGAŁY

  
Szafy i regały systemu IDEA NOVA oparte są na podwyższonym standardzie szerokości i głębokości 90x45 cm. Pozwala to na montowanie wewnątrz szaf dodatkowego wyposażenia, np. szuflad na teczki zawieszane typu FILE. W systematyce szaf występuje duża grupa wyrobów wyposażonych w zamknięcia żaluzjowe (szczególnie przydatne w dostawkach do stołów kształtowych). Blaty górne szaf wykonane są z płyty grubości 25 mm, pozostałe elementy z płyt grubości 18 mm. We wszystkich drzwiach montowane są zamki patentowe. Na życzenie klienta, za dopłatą, mogą być zamontowane zamki baskwilowe.

  
AKCESORIA

  
W meblach używane są wysokiej jakości zawiasy, prowadnice szuflad, zamki i inne akcesoria renomowanych firm europejskich (np. Häfele, Salice, SISO). Wszystkie materiały użyte w produkcji mebli posiadają certyfikaty jakości i higieny. Meble wykonywane są zgodnie z polską normą PN – 92 F – 06000/01 i PN – 92 F - 06000/02.

Szafy oraz stoły pakowane są do transportu w paczki. Kontenery i pomocniki dostarczamy zmontowane.
  
Biurka systemu IDEA NOVA dostępne są również w wersji ze stelażami metalowymi (prowadzenie kabli w pionie i poziomie - niektóre modele).

 

 

 

Do góry

(C) by Maciej Boczyło 2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone. e-mail: m.boczylo@stema-meble.com   Mapa strony