STEMA - LOGO

dane firmy

 

 

MEBLE PRACOWNICZE:  PRIMUS  MEBLE PRACOWNICZE
SYSTEM PRIMUS

- Zdjęcia i opis systemu
   
   
- Bryły mebli
- Opis techniczny
- Kolorystyka płyt

WYBIERZ INNY SYSTEM MEBLI PRACOWNICZYCH

PRIMUS - ZDJĘCIA I OPIS SYSTEMU

ABY POWIĘKSZYĆ PROSIMY KLIKNĄĆ NA ZDJĘCIU

 

 

 

 

 

 

 

       

 

Meble PRIMUS to wyroby wysokiej jakości o bardzo przystępnej cenie. Do produkcji tych mebli zastosowano płyty melaminowane w klasie higieny E-1. Krawędzie wykończone są obrzeżem PCV (typu raukant) - bardzo odporne na uderzenia, ścieranie, wszelkiego rodzaju zabrudzenia oraz wysokie temperatury. Powierzchnie mebli nie odbarwiają się pod wpływem światła i środków chemicznych. Blaty biurek mają grubość 25 mm i są oklejone obrzeżem PCV o grubości 2 mm. Korpusy biurek oraz korpusy szaf i regałów wykonane są z płyty o gr. 18mm i wykończone PCV o grubości 0,5 mm. Tylne ściany - HDF w kolorze białym. W kontenerach PK 81,82,83,84,85 oraz biurkach PB 46,47,48,58 standardowo montowany jest zamek centralny. Do drzwi  i szuflad stosuje się dwupunktowe uchwyty metalowe.
  
MATERIAŁY
  

Meble z systemu PRIMUS wykonane są z płyt DSP o grubości 25 i 18 mm pokrytych melaminą w szerokiej gamie kolorów. Wszystkie krawędzie elementów wykończone są na gorąco taśmą PCV. Ściany tylne mebli wykonane są z HDF (gr. 3 mm). Do konstrukcji stołów i biurek używamy również stóp metalowych własnej produkcji z możliwością prowadzenia kabli.

  
STOŁY I BIURKA

  
Blaty wykonane są z DSP o grubości 25 mm w melaminie. Nogi wykonane są z DSP o grubości 18 mm lub oparte na stopach metalowych. W obydwu przypadkach wyposażone są w regulatory wysokości. Panele przednie wykonane są z DSP (gr.18 mm).Wszystkie elementy metalowe konstrukcji malowane są farbami proszkowymi na kolory: RAL 9006 (aluminium),RAL 9005 (czarny), RAL 7012 (szary).

  
KONTENERY I POMOCNIKI

   
Kontenery i pomocniki wykonane są, podobnie jak stoły, z DSP grubości 25 i 18 mm. Szuflady wykonane są z płyty DSP, wysuw następuje na prowadnicach rolkowych. Wszystkie kontenery zamykane są na zamek centralny. Posiadają kółka jezdne z bieżnikiem, który zabezpiecza podłogi przed zarysowaniem i ułatwia przesuwanie.

  
SZAFY, REGAŁY

  
Szafy i regały systemu PRIMUS oparte są na standardzie szerokości i głębokości 80x38. Rozstaw półek dostosowany jest do wysokości segregatorów. Blaty górne szaf wykonane są z płyty grubości 25 mm, pozostałe elementy z płyt grubości 18 mm. We wszystkich drzwiach istnieje możliwość zamontowania zamków patentowych.

  
AKCESORIA

  
W meblach używane są wysokiej jakości zawiasy, prowadnice szuflad, zamki i inne akcesoria renomowanych firm europejskich (np. Häfele, Salice, SISO). Wszystkie materiały użyte w produkcji mebli posiadają certyfikaty jakości i higieny. Meble wykonywane są zgodnie z polską normą PN - 92 F - 06000/01 i PN - 92 F - 06000/02.

Szafy oraz stoły pakowane są do transportu w paczki. Kontenery i pomocniki dostarczamy zmontowane.
  
Biurka systemu PRIMUS dostępne są równieżż w wersji ze stelażami metalowymi (prowadzenie kabli w pionie i poziomie - niektóre modele).

 

 

 

Do góry

(C) by Maciej Boczyło 2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone. e-mail: m.boczylo@stema-meble.com   Mapa strony