STEMA - LOGO

dane firmy

 

 

MEBLE GABINETOWE :  STATUS OWALNY  MEBLE GABINETOWE
STATUS OWALNY

- Zdjęcia i opis systemu
   
- Bryły mebli
- Opis techniczny
- Kolorystyka płyt

- Warunki konserwacji mebli


WYBIERZ INNY SYSTEM MEBLI GABINETOWYCH

STATUS OWALNY - ZDJĘCIA I OPIS SYSTEMU

ABY POWIĘKSZYĆ PROSIMY KLIKNĄĆ NA ZDJĘCIU

 

 

 

 

 

Meble STATUS w wersji owalnej powstały, jako rozwinięcie linii mebli gabinetowych STATUS.

Wychodząc naprzeciw życzeniom klientów, wprowadzono do gabinetów, w połączeniu melaminy i MDF, nowe kształty stanowisk pracy i szaf. System składa się z szeregu elementów owalnych i giętych oraz nowoczesnego, eleganckiego szkła. Zachowano nazwę STATUS dla nowej linii, ponieważ podstawowe cechy konstrukcyjne zostały utrzymane jak w wersji podstawowej mebli.

Meble STATUS w wersji owalnej wyróżnia spośród innych duża dbałość o szczegóły wyglądu, dobór detali wykończeniowych i doskonała prezentacja we wnętrzach użytkowych. Równolegle z biurkami owalnymi wprowadzono systemowe stoły konferencyjne, które pozwalają zbudować dowolnej długości i kształtu stół, w oparciu o typowe elementy.

W całej grupie mebli STATUS zaproponowano nowe kolory melamin - klasyczny elegancki mahoń pod nazwą Memphis oraz piękny włoski orzech pod nazwą Noce Garda.Dzięki temu można wyróżnić gabinet dyrektora od gabinetu zastępców.

Meble systemu STASTUS OWALNY dostępne są również w okleinie naturalnej, dzięki czemu można wyposażyć gabinety w identycznej stylistyce, lecz o wyrażnym zróżnicowaniu standardu.

WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI

Powierzchnia blatów i drzwi pokryta jest pięcioma warstwami lakieru poliestrowego, specjalnie barwionego w celu uzyskania jednakowych wybarwień. Powtarzalność wyglądu drzwi i blatów jest osiągana poprzez stosowanie stałej ilości pasów okleiny na typowych formatach. Stosowany lakier zawiera filtr UV, który zabezpiecza przed zmianą koloru mebli w trakcie użytkowania. Powierzchnie robocze stołów są dodatkowo zabezpieczone specjalnym, twardym lakierem zwiększającym odporność na zarysowania. Stosowane są lakiery matowe GLOSS 20-25. Okleina czereśniowa barwiona jest na cztery kolory: koniak, palisander, orzech średni i orzech ciemny. Elementy z profilowanego MDF oraz dolne warstwy blatów malowane są farbami poliestrowymi na kolory: czarny, szary, platyna, zieleń butelkowa.

 

 

 

Do góry

(C) by Maciej Boczyło 2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone. e-mail: m.boczylo@stema-meble.com   Mapa strony