STEMA - LOGO

dane firmy

 

 

MEBLE PRACOWNICZE:  VICTOR  MEBLE PRACOWNICZE
SYSTEM VICTOR

- Zdjęcia i opis systemu
   
   
- Bryły mebli
- Opis techniczny
- Kolorystyka płyt

WYBIERZ INNY SYSTEM MEBLI PRACOWNICZYCH

WYBIERZ INNY SYSTEM LAD RECEPCYJNYCH


System VICTOR można wzbogacić o bryły systemów:
-
PRIMUS
-
IDEA NOVA

VICTOR - ZDJĘCIA I OPIS SYSTEMU

ABY POWIĘKSZYĆ PROSIMY KLIKNĄĆ NA ZDJĘCIU

 

 

 

 

 

 

 

 

Meble, systemu VICTOR są propozycją eleganckich, lekkich w formie gabinetów ,centralnych stanowisk pracy, oraz recepcji.
    
Wiodącym elementem architektonicznym w systemie VICTOR są łuki. Blaty robocze, osłony, elementy metalowe są zaokrąglone, tworząc wrażenie lekkości. Szafki gospodarcze i mobilne kontenery dopełniają ofertę.
    
Do systemu Victor proponujemy szafy i regały z systemów PRIMUS lub IDEA NOVA.

Biurka systemu dostępne są w 3 wersjach:
   - na stelażu płytowym (płyta 25 mm),
   - na stelażu metalowym (stopy z kanałem kablowym),
   - na stelażu metalowym z osłoną perforowaną.
    
W skład systemu mebli VICTOR wchodzą także lady recepcyjne wraz z nadstawkami, dzieki czemu system ten sprawdza się również w rececjach.
    
MATERIAŁY
    
Meble VICTOR wykonane są z płyt DSP o grubości 25 i 18 mm pokrytych melaminą w szerokiej gamie kolorów. Wszystkie krawędzie elementów wykończone są na gorąco taśmą PCV. Ściany tylne mebli wykonane są z HDF (gr. 3 mm) w kolorze białym i czarnym lub z płyty DSP (gr. 18 mm) w kolorze mebli. Do konstrukcji stołów i biurek używamy również stelaży metalowych produkcji włoskiej.

    
STOŁY I BIURKA
    
Blaty i nogi wykonane są z DSP o grubości 25 mm w melaminie. Nogi wyposażone są w charakterystyczne regulatory w wykończeniu chrom. Panele przednie wykonane są z DSP (gr.18 mm), a w przypadku paneli łukowych z DSP klejonego warstwowo specjalnym klejem do powierzchni melaminowanych. Biurka występujące w opcji na stelażach metalowych mają panele przednie wykonane z blachy perforowanej. Wszystkie elementy metalowe konstrukcji malowane są farbami proszkowymi na kolory: RAL 9006 (aluminium),RAL 9005 (czarny), RAL 7012 (szary).

    
KONTENERY I POMOCNIKI

    
Kontenery i pomocniki, podobnie jak stoły, wykonane są z DSP o grubości 25 i 18 mm. Wyposażone są w system szuflad On Side II z tworzywa PP szwedzkiej firmy PLASTUNION lub w opcji: szuflady wykonane z płyty DSP. Kontenery V-111,112,115,116,035,036,037,038 z szufladami z tworzywa wyposażone są w prowadnice kulkowe z pełnym wysuwem. Pozostałe kontenery wyposażone są w prowadnice rolkowe. Wszystkie kontenery zamykane są na zamek centralny. Posiadają kółka jezdne z miękkim bieżnikiem, który zabezpiecza podłogi przed zarysowaniem i ułatwia przesuwanie. Szafka mobilna V-106 nie posiada na wyposażeniu lodówki - istnieje mozliwość jej dokupienia.

    
SZAFY, REGAŁY

    
Do systemu VICTOR proponowane są szafy i regały z systemów PRIMUS i IDEA NOVA. We wszystkich wymienionych systemach stosujemy ten sam zestaw kolorów płyt.

    
AKCESORIA

    
W meblach używane są wysokiej jakości zawiasy, prowadnice szuflad, zamki i inne akcesoria renomowanych firm europejskich (np. Häfele, Salice, SISO). Wszystkie materiały użyte w produkcji mebli posiadają certyfikaty jakości i higieny. Meble wykonywane są zgodnie z polską normą PN – 92 F – 06000/01 i PN – 92 F - 06000/02.

Szafy oraz stoły pakowane są do transportu w paczki. Kontenery i pomocniki dostarczamy zmontowane.

 

 

 

Do góry

(C) by Maciej Boczyło 2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone. e-mail: m.boczylo@stema-meble.com   Mapa strony